Vendégkönyv Galéria Telefon: +36 30 257 4612, E-mail: info (@) lovasudvarhaz.hu
facebook

lovasfejlec1.jpg lovasfejlec10.jpg lovasfejlec2.jpg lovasfejlec3.jpg lovasfejlec4.jpg lovasfejlec5.jpg lovasfejlec6.jpg lovasfejlec7.jpg lovasfejlec8.jpg lovasfejlec9.jpg
This is an example of a HTML caption with a link.
Ide érdemes visszajönni!

Érdeklődés/foglalás

-


Az alagút rejtélye




Rólunk írták

„ A csöndre, nyugalomra és a szép természetre vágyók álma teljesül Szedresen.”

Dobi Ildikó

FANNY MAGAZIN


...

„20-70 fős rendezvénytermeik akár csapatépítésre is alkalmasak, de sétakocsikázást, hőlégballonozást, a közelben horgászati lehetőséget is kínálnak vendégeiknek”

Szerdahelyi Krisztina

VENDÉGLÁTÁS


...

„…. és aki az egész napos programok során megfáradt, az visszatérve az Udvarházba az étterem kínálatából választva élvezheti a kényelmesen elköltött vacsora ízeit, majd egy kis borozgatás, beszélgetés után, idilli csendben, friss levegőn hajthatja álomra a fejét.”

Kertész Gyula

ASPEKTUS


...

„Kőhajításra van a panziótól a gemenci kisvasút, ami májustól októberig hétvégenként nosztalgia gőzmozdonnyal pöfög a gyermekek és a gyermeklelkű felnőttek nagy örömére”

Urbán Györgyi

GO UTAZÁSI MAGAZIN


...


Tovább



Vendégkönyv



Tovább

.

nagy_petra_mercedesz_9.o__hodmezov.hely__1_.jpg
#

A szedresi Lovas Udvarház és a Szedresi Általános Iskola rajz- és fotópályázatának  díjazottjai        2014.

(a sorszámok nem sorrendet jelentenek!) 

Óvodások

 

Fődíjas:

Tóth Enikő, Alsópáhok, 6 éves

Felkészítő pedagógus: Németh Ida

 

Pompás-díjas:

1.     Martos Géza, Hajdúszoboszló

2.     Vinczellér Dóra, Pécs

3.     Buda Tamara, Alsópáhok

4.     Tamási Dóra, Badacsonytomaj

5.     Bihari Borka, Kunszentmárton

6.     Varga Zsófia, Hajdúszoboszló

7.     Kádár Emma Zsófia, Balatonalmádi

8.     Palotai Kitti, Csépa

9.     Balogh Kiara, Hajdúszoboszló

10.                        Kuti-Hajduffy Zsófia, Badacsonytomaj

11.                        László Dávid, Hajdúszoboszló

12.                        Urányi Emese, Szabadka

13.                        Almási Amanda, Csépa

14.                        Duszka Csenge, Csépa

15.                        Bihari Gerda, Kunszentmárton

16.                        Naszvadi Hunorka, Őcsény

17.                        Vas Dávid, Szabadka

18.                        Nagy Bernadett Viola, Csépa

19.                        Tóth Bianka, Kunszentmárton

20.                        Kocsis László, Kurd

21.                        Erdélyi Pataki Lára, Szabadka

22.                        Fülöp Fanni, Szekszárd

 

Alsó tagozat

 

Fődíjas:

Pihokker Bettina, Szín-Vonal AMI, 3.o, Badacsonytomaj

Felkészítő pedagógus: Gurobi Bernadett

 

Szedres Község Önkormányzatának Különdíja:

Deckner Zsófia, 2.o, Szedres

 

Pompás-díjas:

1.     Duray Lilla Zsanett, 2.o, Szeged

2.     Juhász Lilla, 4.o, Debrecen

3.     Bodor Zsuzsanna, 3.o, Badacsonytomaj

4.     Bereck Lilla Virág, 1.o, Szeged

5.     Fürstner Nina, 8 éves, Szabadka

6.     Fürstner Korina, 10 éves, Szabadka

7.     Tápai Anna, 4.o, Szekszárd

8.     Simon Boglárka Éva, 2.o, Pécs

9.     Takács Ivett Rebeka, 1.o, Záhony

10.                        Tóth Levente, 1.o, Szekszárd

11.                        Varga Hanna, 1.o, Tatabánya

12.                        Vass Odett, 2.o,  Szedres

13.                        Pálfi Leia Alida, 1.o, Medina

14.                        Bernáth Rita, 8 éves, Dunaszerdahely

15.                        Bódi Gréta, 2.o, Budapest

16.                        Nagy Gréta, 1.o, USA

17.                        Juhász Janka, 4.o, Bonyhád

18.                        Kiss Vivien, 2.o, Budapest

19.                        Bíró Zsófia, 1.o, Hajdúszoboszló

20.                        Bene Regina, 4.o, Badacsonytomaj

21.                        Kása Tiara, 4.o, Budapest

22.                        Farkas Anna Enikő, 4.o, Badacsonytomaj

23.                        Szászi Dominika, 4.o, Szedres

24.                        Hegyes Dzsenifer, 4.o, Földes

25.                        Kovács Botond Zsigmond, 4.o, Szeged

26.                        Balogh Vanessza, 2.o, Hajdúszoboszló

27.                        Bittmann Boglárka, 2.o, Badacsonytomaj

28.                        Tamási Hanna, 2.o, Badacsonytomaj

29.                        Huba Liána Lorka, 2.o, Pécs

30.                        Horváth Eleonóra, 3.o, Kazincbarcika

31.                        Pintér Evelin, 3.o, Badacsonytomaj

32.                        Medve Fanni, 3.o, Pécs

33.                        Szabó Noémi, 9 éves, Földes

34.                        Krasznai Levente, 1.o, Hajdúszoboszló

35.                        Virág Imola Dóra, 7 éves, Pörböly

36.                        Balogh Milán, 1.o, Hajdúszoboszló

37.                        Kitzvéger Nikolett, 1.o, Badacsonytomaj

38.                        Günter Rebeka, 2.o, Bonyhád

39.                        Fehér Nikolett, 4.o, Berettyóújfalu

40.                        Mohácsi Dorina, 3.o, Berettyóújfalu

41.                        Götz Martin, 2.o, Bonyhád

42.                        Szabó Lilla, 2.o, Szekszárd

43.                        Spulnyik Patrícia, 2.o, Berettyóújfalu

44.                        Erdei Fanni, 2.o, Berettyóújfalu

45.                        Németh Vivien, 1.o, Szekszárd

46.                        Lelovits Alíz, 1.o, Szekszárd

47.                        Szakmáry Fruzsina, 1.o, Budapest

 

Felső tagozat

 

Fődíjas:

Cibolya Stella, Magyar Művelődési Központ, 13 éves, Szabadka (2kép)

Felkészítő pedagógus: Boros György

 

Szekszárd Város Önkormányzatának Különdíja:

Tápai Zoltán, 8.o, Garay János AMI, Szekszárd

 

Pompás-díjas:

1.     Törtei Petra, 13 éves, Szabadka

2.     Gyenge Patrícia, 13 éves, Szabadka

3.     Korpás Katalin, 7.o, Debrecen

4.     Elekes Dóra, 7.o, Pécs

5.     Hegyi Klaudia, 7.o, Esztergom

6.     Tóth Anna, 6.o, Budapest

7.     Peják Viktória, 7.o, Budapest

8.     Adelmann Dorottya, 5.o, Budapest

9.     Kerekes Petra, 8.o, Várpalota

10.                        Tóth Laura, 5.o, Debrecen

11.                        Csizmadia Tünde, 8.o, Mezőhegyes

12.                        Malomsoki Anett, 7.o, Várpalota

13.                        Hütter Panna, 13 éves, Kazincbarcika

14.                        Farkas Roxána, 8.o, Bátaszék

15.                        Németh Sarolta Kincső, 8.o, Várpalota

16.                        Bory Tünde, 13 éves, Barcs

17.                        Kiss Károly, 7.o, Szeged

18.                        Tóth Réka, 5.o, Tamási

19.                        Matus Viktor, 8.o, Szedres

20.                       Gayer Eszter, 13 éves, Szekszárd

 

Középiskola

 

Fődíjas:

Molnár Ágnes, 18 éves, Vikár Béla AMI, Barcs

Felkészítő pedagógus: Pressingné Asztalos Mária

 

Pompás-díjas:

1.     Szatmári Szonja, 9.o, Hajdúnánás

2.     Kócsó Katalin, 9.o, Szeged

3.     Szatmári Szabina, 9.o, Hajdúnánás

4.     Major Danka, 12.o, Kecskemét

5.     Pribék Dalma, 12.o, Debrecen

 

 

    Különdíjasok

1.     Takaró Nóra, 1.o,  Bóly

2.     Tóth Rebeka Dorina, 3.o, Bóly

3.     Horváth Bálint, Pécs

4.     Drusza Tamás, Martonvásár

5.     Pálfi Ákos, 5.o, Szedres

6.     Hahn Flóra, 4.o, Debrecen

7.     Molnár Zsófia, 5.o, Debrecen

 

 

A legjobb munkákat beküldő intézmény díja – megosztva:

Szabó László Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúszoboszló és

a Szín-Vonal Művészeti Iskola, Badacsonytomaj

 

Fotó kategória

 

Fődíjas:

Hella Kitti, 17 éves, Kaposvár (3kép)

 

Pompás díj:

1.     Török Ivett Lívia, 18 éves, Szeged (2kép)

2.     Domaházi Kamilla, 19 éves, Budapest (2kép)

3.     Fehér Nikolett, Szeged

4.     Valter Viktor, 12.o, Tác

5.     Sümeghy-F. Botond, 1.o, Szentendre

6.     Edelényi Flóra, 8.o, Sokorópátka

7.     Trevisán Fanni, 9.o, Kaposvár

8.     Szabó Jusztina, 11.o, Budapest

9.     Istvánfalvy Mária, 16 éves, Budapest (2kép)

10.                        Hegyi Panna, 6.o, Dunakiliti

 

 

 



Hírek
Napi menü
Napi menü